Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
close× informacje: tel. 500 365 100
Al. Konstytucji 3 maja 2 lok. 14 (II piętro), 96-200 Rawa Mazowiecka; tel. 500 365 100; 46 811 34 00; fax: 46 811 34 10
Biuro Rachunkowe Rawa Mazowiecka

POLSKI ŁAD PODATKOWY - ZMIANY OD 2022r.

Dnia 15 listopada 2021 r. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 29 października 2021 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw, która wprowadza liczne zmiany w przepisach podatkowych z dniem 01.01.2022r.


Polecamy dostępne kalkulatory (przykłady w załączeniu) które mogą być przydatne w ocenie wpływu zmian na sytuację podatkową i finansową prowadzonej działalności.
Jednocześnie przypominamy, że wszelkie upubliczniane narzędzia obrazujące zakres wprowadzanych zmian powinny być traktowane jedynie poglądowo (jako że każde z nich oparte jest na pewnych założeniach) i nie powinny być podstawą podejmowanych decyzji.


Pragniemy w szczególności podkreślić, iż nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za wykorzytywanie takowych narzędzi, jako że nie jesteśmy w stanie zweryfikować prawidłowości ich konstrukcji, założeń i funkcjonowania, a każda decyzja co do prowadzonej działalności (w tym optymalizacji kosztów) powinna być podjęta w oparciu o indywidualną analizę dotychczasowej, obecnej i planowanej działalności każdego przedsiębiorcy.

Dane kontaktowe i lokalizację naszego biura znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT.
Natychmiast odpowiadamy na wszelkie zapytania. Nie pobieramy opłat za dojazd do naszych Klientów.
Prowadzimy księgowość podmiotów gospodarczych rozliczając i przekazując informacje właściwym urzędom. Nowym Klientom bezpłatnie doradzamy i pomagamy w zarejestrowaniu działalności gospodarczej.
Wystarczy kontakt telefoniczny lub za pomocą elektronicznej poczty. W przypadku konieczności bezpłatnie dojeżdżmy do naszych klientów aby dopełnić wszelkich formalności.
zadaj pytanie

POLSKI ŁAD - OFICJALNA STRONA MINISTERSTWA FINANSÓW
OCZEKIWANA KWOTA SKŁADKI ZDROWOTNEJ OD 2022r.
KALKULATOR - INFOR
KALKULATOR - PWC
KALKULATOR - PORADNIK PRZEDSIĘBIORCY
KALKULATOR - INFORFK